TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 1
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
(G) 60 Meter Dash 8 & Under
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
Finals
1 Buchanan, Koi 7 R.C Striders 10.11
2 Cunningham, Corrine 5 Unattached 15.74 14.76
3 Parker, Shavaska 3 Mo. Elite 6.00 19.54
(G) 200 Meter Dash 8 & Under
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Buchanan, Koi 7 R.C Striders 35.03
35.029 (35.029)
2 Parker, Shavaska 3 Mo. Elite 1:30.00
1:29.997 (1:29.997)
(G) 400 Meter Dash 8 & Under
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Buchanan, Koi 7 R.C Striders 1:24.48
36.682 (36.682) 1:24.478 (47.796)
2 Cunningham, Corrine 5 Unattached 2:17.94 2:13.72
57.603 (57.603) 2:13.713 (1:16.111)
(G) Long Jump 8 & Under
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Parker, Shavaska 3 Mo. Elite 1.82m 10.00
10 FOUL FOUL 6
(G) 60 Meter Dash 9-10
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Hinton, Bailee 8 U.S.A. 9.41 9.23
2 Bryant, Jernie 8 Unattached 10.02 10.13
3 Cobbs, Damoni 8 R.C Striders 11.82
(G) 200 Meter Dash 9-10
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Hinton, Bailee 8 U.S.A. 32.26 32.35
32.347 (32.347)
2 Bryant, Jernie 8 Unattached 35.31 35.55
35.548 (35.548)
3 Cobbs, Damoni 8 R.C Striders 41.35
41.347 (41.347)
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 2
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
(G) 400 Meter Dash 9-10
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Hinton, Bailee 8 U.S.A. 1:16.20 1:16.69
35.740 (35.740) 1:16.689 (40.949)
2 Kinsch-Mcfield, Kassidi 8 Blues Track Club 1:18.50 1:18.05
35.885 (35.885) 1:18.042 (42.158)
3 Cobbs, Damoni 8 R.C Striders 1:34.97
43.167 (43.167) 1:34.965 (51.798)
(G) High Jump 9-10
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Dunigan, Aubree 8 Hot Feet Track Club 0.94m 3-05.00
2-11 3-01 3-03 3-05 3-07
O O O XXO XXX
(G) Long Jump 9-10
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Kinsch-Mcfield, Kassidi 8 Blues Track Club 3.30m 11-01.00
11-01 10-10 10-04.50 9-08.75
2 Dunigan, Aubree 8 Hot Feet Track Club 3.19m 9-11.25
9-06 9-10.50 8-06.50 9-11.25
(G) Shot Put 9-10
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Dunigan, Aubree 8 Hot Feet Track Club 4.99m 18-09.50
18-09.50 17-05 17-03 15-09
2 Bryant, Jernie 8 Unattached 4.49m 15-09.00
14-03.50 FOUL 14-07 15-09
Triathlon: #3 (G) 200 Meter Dash 9-10 Triathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Dunigan, Aubree 8 Hot Feet Track Club 34.82 199
34.817 (34.817)
Triathlon: #2 (G) High Jump 9-10 Triathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Dunigan, Aubree 8 Hot Feet Track Club 0.89m 64
0.89 0.94
O XXX
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 3
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
Triathlon: #1 (G) Shot Put 9-10 Triathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Dunigan, Aubree 8 Hot Feet Track Club 5.64m 249
5.22m 5.23m 5.64m
(G) Triathlon 9-10
============================================================================
Name Age School Seed Finals H#
============================================================================
1 Dunigan, Aubree 8 Hot Feet Track Club 512
(G) 60 Meter Dash 11-12
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Hurd, Olivia 11 Blues Track Club 8.35
2 Murray, Davyrelle 11 Mo. Elite 9.68 9.93
3 Smith, Camora 11 R.C Striders 10.82
(G) 200 Meter Dash 11-12
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Hurd, Olivia 11 Blues Track Club 27.71
27.706 (27.706)
2 Murray, Davyrelle 11 Mo. Elite 32.00 34.07
34.063 (34.063)
3 Smith, Camora 11 R.C Striders 38.06
38.059 (38.059)
(G) 400 Meter Dash 11-12
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Hurd, Olivia 11 Blues Track Club 1:05.82
31.092 (31.092) 1:05.811 (34.719)
2 Smith, Camora 11 R.C Striders 1:32.82
37.676 (37.676) 1:32.819 (55.143)
(G) Shot Put 11-12
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Murray, Davyrelle 11 Mo. Elite 7.71m 26-09.00
26-09 24-03 26-05 26-00
(G) 60 Meter Dash 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Hagerman-Buttrom, Jamya 13 Cleats of Fire 8.60 8.42
2 Dowd, Samantha 13 Unattached 8.70 8.58
3 Norwood, Diamond 12 U.S.A. 8.36 8.67
4 Sanders, Justyce 13 U.S.A. 8.89
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 4
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
....(G) 60 Meter Dash 13-14
5 Shim, Demi 12 U.S.A. 8.72 9.28
6 Shim, Demiah 12 U.S.A. 8.82 9.31
(G) 200 Meter Dash 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Norwood, Diamond 12 U.S.A. 27.33 28.09
28.088 (28.088)
2 Sanders, Justyce 13 U.S.A. 28.23 28.72
28.718 (28.718)
3 Dowd, Samantha 13 Unattached 30.10 28.96
28.955 (28.955)
4 Shim, Demi 12 U.S.A. 34.42 31.53
31.529 (31.529)
5 Shim, Demiah 12 U.S.A. 30.21 31.77
31.769 (31.769)
(G) 400 Meter Dash 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Sanders, Justyce 13 U.S.A. 1:02.44 1:04.58
30.628 (30.628) 1:04.579 (33.952)
2 Zuurbier, Anya 13 Unattached 1:04.99 1:08.35
33.448 (33.448) 1:08.350 (34.902)
3 Shim, Demi 12 U.S.A. 1:08.84 1:15.26
32.418 (32.418) 1:15.260 (42.842)
4 Shim, Demiah 12 U.S.A. 1:10.07 1:16.71
33.031 (33.031) 1:16.702 (43.671)
(G) 60 Meter Hurdles 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Hagerman-Buttrom, Jamya 13 Cleats of Fire 10.80 10.65
(G) High Jump 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Hagerman-Buttrom, Jamya 13 Cleats of Fire 1.37m 4-05.00
3-11 4-01 4-03 4-05 4-07
XO O XO XO XXX
(G) Long Jump 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Hagerman-Buttrom, Jamya 13 Cleats of Fire 4.52m 14-07.25
12-10 13-05.75 13-01.50 14-07.25
2 Shim, Demiah 12 U.S.A. 11-11.25
10-05 9-04.25 11-11.25 11-00
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 5
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
....(G) Long Jump 13-14
3 Shim, Demi 12 U.S.A. 11-07.00
11-00.50 10-11 11-07 11-06.50
(G) Triple Jump 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Norwood, Diamond 12 U.S.A. 10.53m 32-11.00
32-11 31-07.50 31-10.50 FOUL
(G) Shot Put 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Lay, Mckenna 13 F.C. Jets 11.73m 38-00.00
36-08 34-11 38-00 34-04
2 Cheatham, Priya 13 Unattached 37-11.50
36-11.50 37-00 37-11.50 FOUL
(G) 60 Meter Dash 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Buckley, Jordyn 14 U.S.A. 7.96 7.95
2 Wilkins, Janiya 16 Unattached 8.46 8.43
3 Bryant, Nevaeh 14 Unattached 8.52 8.63
(G) 200 Meter Dash 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Buckley, Jordyn 14 U.S.A. 25.50 25.96
25.954 (25.954)
2 Bryant, Nevaeh 14 Unattached 29.66 27.74
27.737 (27.737)
3 Wilkins, Janiya 16 Unattached 29.25 28.50
28.491 (28.491)
(G) 400 Meter Dash 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Buckley, Jordyn 14 U.S.A. 59.10 1:00.81
29.362 (29.362) 1:00.803 (31.442)
2 Bryant, Nevaeh 14 Unattached 1:02.00 1:01.71
29.570 (29.570) 1:01.710 (32.141)
(G) 800 Meter Run 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Mcdevitt, Reese 14 Unattached 2:42.00 2:31.09
31.495 (31.495) 1:08.177 (36.682) 1:48.945 (40.769) 2:31.090 (42.145)
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 6
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
(G) 1500 Meter Run 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Breuer, Ava 14 Unattached 5:19.00 5:14.11
(G) 60 Meter Hurdles 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Wright, Emily 14 Jets Track Club 10.31
(G) High Jump 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Wright, Emily 14 Jets Track Club 4-07.00
3-11 4-01 4-03 4-05 4-07 4-09
--- XO O O XO XXX
2 Mcdevitt, Reese 14 Unattached 1.37m 4-05.00
3-11 4-01 4-03 4-05 4-07
--- O O O XXX
3 Patrick, Lauren 15 Unattached 3-11.00
3-11 4-01
XO XXX
(G) Long Jump 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Wright, Emily 14 Jets Track Club 14-09.75
FOUL 14-09.75 13-07 14-02.50
2 Mcdevitt, Reese 14 Unattached 4.14m 13-00.75
FOUL 13-00.50 13-00.50 13-00.75
(G) Shot Put 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Johnson, Addison 14 Unattached 9.62m 28-08.50
28-01.50 28-08.50 27-02.50 26-09
(G) 60 Meter Dash 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Dixon, Genesis 16 Mo. Elite 7.92 8.07
2 Davis, Chloe 18 Unattached 8.01 8.08
3 Brady, Brooklyn 17 Unattached 8.19
4 Utley, Sheridan 16 U.S.A. 8.63 8.57
5 Lee, Sydney 17 Blues Track Club 8.62
6 Bufford, Antasia 18 Unattached 8.65
7 Grimes, Mya 17 Blues Track Club 8.90
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 7
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
(G) 200 Meter Dash 17-18
============================================================================
Name Age School Seed Finals H#
============================================================================
1 Dixon, Genesis 16 Mo. Elite 24.90 26.27 3
26.263 (26.263)
2 Brady, Brooklyn 17 Unattached 26.34 1
26.333 (26.333)
3 Davis, Chloe 18 Unattached 26.90 27.17 3
27.165 (27.165)
4 Hubbard, Camryn 16 Blues Track Club 27.38 1
27.373 (27.373)
5 Moretina, Mackenzie 16 Pure Talent 27.47 27.50 3
27.498 (27.498)
6 Jones, Amani 17 U.S.A. 27.56 28.05 3
28.043 (28.043)
7 Williams, Zora 18 Blues Track Club 28.25 2
28.241 (28.241)
8 Utley, Sheridan 16 U.S.A. 28.07 28.33 2
28.330 (28.330)
9 Lee, Sydney 17 Blues Track Club 28.76 2
28.758 (28.758)
10 Bufford, Antasia 18 Unattached 29.00 1
28.995 (28.995)
11 Williams, Linzy 17 Blues Track Club 30.82 1
30.817 (30.817)
(G) 400 Meter Dash 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Wooten, Karlie 17 U.S.A. 58.30 1:01.18
28.390 (28.390) 1:01.174 (32.785)
2 Williams, Zora 18 Blues Track Club 1:04.45
32.205 (32.205) 1:04.447 (32.243)
3 Jones, Amani 17 U.S.A. 1:02.59 1:04.72
28.756 (28.756) 1:04.717 (35.961)
4 Utley, Sheridan 16 U.S.A. 1:06.73 1:05.93
31.113 (31.113) 1:05.922 (34.810)
5 Rider, Lyla 16 Unattached 1:10.17
33.066 (33.066) 1:10.164 (37.098)
(G) 800 Meter Run 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Hubbard, Camryn 16 Blues Track Club 2:16.00 2:19.84
30.931 (30.931) 1:05.470 (34.539) 1:41.624 (36.155) 2:19.831 (38.208)
2 Baker, Josie 16 Unattached 2:30.00 2:26.08
31.815 (31.815) 1:07.934 (36.119) 1:47.152 (39.219) 2:26.080 (38.928)
3 Brown, Gabrielle 18 Cleats of Fire 2:20.00 2:28.32
32.188 (32.188) 1:08.354 (36.166) 1:47.805 (39.451) 2:28.320 (40.516)
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 8
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
(G) 1500 Meter Run 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Baker, Josie 16 Unattached 4:57.00 4:59.80
20.122 (20.122) 1:01.153 (41.032) 1:41.271 (40.119) 2:20.613 (39.342)
3:01.117 (40.504) 3:42.006 (40.890) 4:21.698 (39.692) 4:59.793 (38.096)
2 Bevan, Tabitha 18 Unattached 5:02.66 5:05.01
20.080 (20.080) 1:00.684 (40.604) 1:40.163 (39.479) 2:20.423 (40.261)
3:00.818 (40.395) 3:42.425 (41.608) 4:23.739 (41.314) 5:05.006 (41.268)
3 Brown, Gabrielle 18 Cleats of Fire 5:07.00 5:10.14
20.278 (20.278) 1:01.053 (40.776) 1:41.023 (39.970) 2:20.753 (39.731)
3:01.444 (40.691) 3:43.520 (42.077) 4:27.443 (43.923) 5:10.136 (42.694)
4 Clancy, Sophie 17 Unattached 5:50.00 5:32.78
20.588 (20.588) 1:02.046 (41.459) 1:45.036 (42.990) 2:30.482 (45.447)
3:16.601 (46.120) 4:03.497 (46.896) 4:49.958 (46.462) 5:32.775 (42.817)
5 Canatsey, Phoebe 16 Unattached 5:38.56
20.536 (20.536) 1:02.009 (41.474) 1:45.061 (43.052) 2:30.831 (45.771)
3:17.940 (47.109) 4:06.205 (48.265) 4:52.759 (46.555) 5:38.556 (45.797)
6 Bolser, Shelby 17 Unattached 5:50.45
20.698 (20.698) 1:02.290 (41.593) 1:45.375 (43.085) 2:31.088 (45.713)
3:18.273 (47.185) 4:07.986 (49.713) 4:58.513 (50.528) 5:50.442 (51.929)
(G) 60 Meter Hurdles 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Dixon, Genesis 16 Mo. Elite 8.00 8.94
2 Moretina, Mackenzie 16 Pure Talent 9.58 9.82
3 Wright, Maya 17 Jets Track Club 9.94
(G) High Jump 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Williams, Linzy 17 Blues Track Club 5-04.00
4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 5-06
--- --- O O O O XXX
2 Wagner, Emily 18 Unattached 1.52m 4-10.00
4-06 4-08 4-10 5-00
O O XXO XXX
3 Wright, Maya 17 Jets Track Club 4-08.00
4-06 4-08 4-10
O O XXX
(G) Pole Vault 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Obrien, Mary 18 Unattached 10-06.00
10-00 10-06 11-03
O XO XXX
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 9
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
(G) Long Jump 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Dixon, Genesis 16 Mo. Elite 5.65m 17-04.00
16-04 14-07 17-00.50 17-04
2 Grimes, Mya 17 Blues Track Club 5.20m 15-09.50
FOUL 15-00 15-09.50 FOUL
3 Wagner, Emily 18 Unattached 4.58m 14-09.25
14-01 13-09.25 14-09.25 14-04
4 Wright, Maya 17 Jets Track Club 14-05.00
14-05 13-01.50 13-10 14-04.50
(G) Triple Jump 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Grimes, Mya 17 Blues Track Club 10.97m 37-01.00
37-01 FOUL 36-00 FOUL
2 Wagner, Emily 18 Unattached 9.45m 34-00.00
34-00 29-04.75 30-01.50 31-08
(G) Shot Put 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Hux, Bailee 18 Unattached 11.09m 36-07.00
36-07 36-04 FOUL 35-07
2 Clark, Cassidy 18 Unattached 10.13m 35-05.00
35-05 FOUL 30-00.50 FOUL
3 Carney, Riley 17 Unattached 8.73m 26-09.00
26-05 FOUL FOUL 26-09
4 Thompson, Kalie 16 Jets Track Club 26-04.00
26-04 22-01 FOUL 24-02
(G) Weight Throw 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Clark, Cassidy 18 Unattached 37-09.50
FOUL 33-10 34-01.50 FOUL 37-09.50 35-10
2 Carney, Riley 17 Unattached 30-01.00
FOUL 24-09 25-03.50 25-06 FOUL 30-01
3 Thompson, Kalie 16 Jets Track Club 24-07.50
23-03 23-04.50 22-05.50 22-09 24-07.50 23-07
(B) 60 Meter Dash 8 & Under
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Shim, Demetrius 7 U.S.A. 10.11 9.93
2 Sanders, Jaxon 6 U.S.A. 11.50 11.28
3 Cobbs, Donald 5 R.C Striders 13.29
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 10
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
(B) 200 Meter Dash 8 & Under
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Shim, Demetrius 7 U.S.A. 35.22 35.79
35.783 (35.783)
2 Cobbs, Donald 5 R.C Striders 48.89
48.887 (48.887)
(B) 400 Meter Dash 8 & Under
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Cobbs, Donald 5 R.C Striders 1:51.64
52.320 (52.320) 1:51.636 (59.316)
(B) Long Jump 8 & Under
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Shim, Demetrius 7 U.S.A. 3.04m 9-11.00
8-08 9-01 9-11 FOUL
2 Sanders, Jaxon 6 U.S.A. 7-03.00
FOUL 6-05 7-03 6-00.50
(B) Shot Put 8 & Under
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Sanders, Jaxon 6 U.S.A. 9-09.50
7-04 6-06 9-09.50 8-04
(B) 60 Meter Dash 9-10
============================================================================
Name Age School Seed Prelims H#
============================================================================
Preliminaries
1 Johnson, Kaden 9 Scorpions 8.67 8.43q 2
8.426 (8.426)
2 Cleveland, Jr, Joseph 9 Unattached 8.96 8.87q 1
8.867 (8.867)
3 Favell Jr, Christopher 9 St. Louis Saints 9.14q 1
9.139 (9.139)
4 Gales, Dontrell 10 R.C Striders 9.51q 2
9.503 (9.503)
5 Williams III, Gary 8 U.S.A. 8.96 9.52q 1
9.514 (9.514)
6 Thomas, Semaj 10 St. Louis Saints 9.60q 2
9.595 (9.595)
7 Brown, Rai Jon 9 Scorpions 10.31q 2
10.304 (10.304)
8 Winston, Camden 8 UC Xplosion 11.19q 1
11.185 (11.185)
9 Reid, Ashton 8 R.C Striders 12.46 2
12.457 (12.457)
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 11
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
(B) 60 Meter Dash 9-10
=========================================================================
Name Age School Prelims Finals
=========================================================================
Finals
1 Johnson, Kaden 9 Scorpions 8.43 8.49
2 Cleveland, Jr, Joseph 9 Unattached 8.87 9.00
3 Thomas, Semaj 10 St. Louis Saints 9.60 9.46
4 Brown, Rai Jon 9 Scorpions 10.31 10.63
5 Winston, Camden 8 UC Xplosion 11.19 10.85
(B) 200 Meter Dash 9-10
============================================================================
Name Age School Seed Finals H#
============================================================================
1 Johnson, Kaden 9 Scorpions 29.60 29.26 2
29.254 (29.254)
2 Favell Jr, Christopher 9 St. Louis Saints 30.24 30.28 2
30.279 (30.279)
3 Cleveland, Jr, Joseph 9 Unattached 30.57 31.13 2
31.129 (31.129)
4 Gales, Dontrell 10 R.C Striders 32.22 1
32.215 (32.215)
5 Thomas, Semaj 10 St. Louis Saints 32.27 1
32.263 (32.263)
6 Williams III, Gary 8 U.S.A. 30.59 33.33 2
33.328 (33.328)
7 Brown, Rai Jon 9 Scorpions 37.66 1
37.660 (37.660)
8 Winston, Camden 8 UC Xplosion 41.10 1
41.096 (41.096)
9 Reid, Ashton 8 R.C Striders 47.91 1
47.904 (47.904)
(B) 400 Meter Dash 9-10
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Gales, Dontrell 10 R.C Striders 1:13.21
36.162 (36.162) 1:13.203 (37.042)
2 Thomas, Semaj 10 St. Louis Saints 1:19.73
37.970 (37.970) 1:19.724 (41.754)
3 Winston, Camden 8 UC Xplosion 1:34.92
41.854 (41.854) 1:34.915 (53.062)
4 Reid, Ashton 8 R.C Striders 1:48.32
49.351 (49.351) 1:48.316 (58.966)
(B) Long Jump 9-10
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Johnson, Kaden 9 Scorpions 4.06m 13-02.00
12-02 12-07 11-11 13-02
2 Cleveland, Jr, Joseph 9 Unattached 3.58m 13-00.50
12-02 12-04 12-06 13-00.50
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 12
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
(B) Shot Put 9-10
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Brown, Rai Jon 9 Scorpions 18-10.00
18-00 18-10 14-06 15-06
(B) 60 Meter Dash 11-12
============================================================================
Name Age School Seed Prelims H#
============================================================================
Preliminaries
1 Hubbard, Caleb 10 Blues Track Club 8.54q 2
8.536 (8.536)
2 Robinson, Kai 11 Blues Track Club 8.55q 2
8.546 (8.546)
3 Gouveia, Ace 11 St. Louis Saints 8.62q 2
8.620 (8.620)
4 Mccaskill III, Kenneth 11 St. Louis Saints 8.73q 2
8.726 (8.726)
5 Green, Ayden 11 UC Xplosion 9.08q 2 9.075
9.075 (9.075)
6 Jackson, Blake 10 UC Xplosion 9.08q 1 9.079
9.079 (9.079)
7 Taylor, Izaiah 10 St. Louis Saints 9.24q 1
9.238 (9.238)
8 Matthews, Chase 11 St. Louis Saints 9.39q 1
9.382 (9.382)
9 Reid II, Wesley 10 R.C Striders 9.48 1
9.479 (9.479)
10 Alston, Arthur 10 UC Xplosion 10.15 1
10.145 (10.145)
(B) 60 Meter Dash 11-12
=========================================================================
Name Age School Prelims Finals
=========================================================================
Finals
1 Hubbard, Caleb 10 Blues Track Club 8.54 8.43
2 Robinson, Kai 11 Blues Track Club 8.55 8.52
3 Gouveia, Ace 11 St. Louis Saints 8.62 8.89
4 Mccaskill III, Kenneth 11 St. Louis Saints 8.73 8.95
5 Green, Ayden 11 UC Xplosion 9.08 9.18
6 Jackson, Blake 10 UC Xplosion 9.08 9.19
7 Taylor, Izaiah 10 St. Louis Saints 9.24 9.73
(B) 200 Meter Dash 11-12
============================================================================
Name Age School Seed Finals H#
============================================================================
1 Gouveia, Ace 11 St. Louis Saints 28.52 2
28.514 (28.514)
2 Robinson, Kai 11 Blues Track Club 28.63 28.78 2
28.773 (28.773)
3 Mccaskill III, Kenneth 11 St. Louis Saints 27.88 29.94 2
29.939 (29.939)
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 13
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
....(B) 200 Meter Dash 11-12
4 Jackson, Blake 10 UC Xplosion 29.98 1
29.972 (29.972)
5 Green, Ayden 11 UC Xplosion 30.43 1
30.422 (30.422)
6 Futrell Jr, Harlan 10 St. Louis Saints 28.05 30.70 2
30.695 (30.695)
7 Taylor, Izaiah 10 St. Louis Saints 31.84 2
31.831 (31.831)
8 Reid II, Wesley 10 R.C Striders 31.96 1
31.959 (31.959)
9 Alston, Arthur 10 UC Xplosion 35.26 1
35.253 (35.253)
10 Matthews, Chase 11 St. Louis Saints 37.20 1
37.194 (37.194)
(B) 400 Meter Dash 11-12
============================================================================
Name Age School Seed Finals H#
============================================================================
1 Robinson, Kai 11 Blues Track Club 1:03.61 1:03.99 2
29.623 (29.623) 1:03.985 (34.362)
2 Hubbard, Caleb 10 Blues Track Club 1:08.00 1:05.18 2
30.207 (30.207) 1:05.176 (34.969)
3 Green, Ayden 11 UC Xplosion 1:07.44 1
31.682 (31.682) 1:07.439 (35.758)
4 Futrell Jr, Harlan 10 St. Louis Saints 1:05.02 1:09.47 2
31.144 (31.144) 1:09.461 (38.318)
5 Jackson, Blake 10 UC Xplosion 1:09.70 1
31.961 (31.961) 1:09.693 (37.733)
6 Chatman, Douglas 10 Scorpions 1:12.28 1
33.896 (33.896) 1:12.280 (38.384)
7 Reid II, Wesley 10 R.C Striders 1:13.33 1
33.926 (33.926) 1:13.326 (39.401)
(B) 800 Meter Run 11-12
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Chatman, Douglas 10 Scorpions 3:18.94
43.857 (43.857) 1:34.230 (50.374) 2:29.623 (55.393) 3:18.931 (49.309)
(B) 1500 Meter Run 11-12
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Chatman, Douglas 10 Scorpions 6:24.67
20.540 (20.540) 1:06.450 (45.911) 1:58.175 (51.725) 2:50.320 (52.146)
3:44.801 (54.481) 4:39.405 (54.605) 5:33.707 (54.302) 6:24.662 (50.956)
(B) 4x400 Meter Relay 11-12
=========================================================================
School Seed Finals
=========================================================================
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 14
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
....(B) 4x400 Meter Relay 11-12
1 St. Louis Saints 'A' 4:41.54
1) Gouveia, Ace 11 2) Futrell Jr, Harlan 10
3) Taylor, Izaiah 10 4) Mccaskill III, Kenneth 11
1:09.926 (1:09.926) 2:16.557 (1:06.632) 3:31.938 (1:15.381) 4:41.533 (1:09.595)
(B) High Jump 11-12
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Dunigan, Corric 10 Hot Feet Track Club 1.21m 4-00.00
3-08 3-10 4-00 4-02
O XO XXO XXX
2 Hubbard, Caleb 10 Blues Track Club 3-10.00
3-08 3-10 4-00
O XO XXX
(B) Long Jump 11-12
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Dunigan, Corric 10 Hot Feet Track Club 4.05m 12-07.00
12-00 FOUL 12-07 12-06.50
(B) Shot Put 11-12
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Matthews, Chase 11 St. Louis Saints 8.66m 29-11.00
28-03 29-11 28-07 28-10
2 Alston, Arthur 10 UC Xplosion 23-06.50
FOUL 21-01 23-06.50 23-04
3 Dunigan, Corric 10 Hot Feet Track Club 7.13m 23-03.50
21-09 23-03.50 22-10.50 22-10.50
Indoor Pentathlon: #5 (B) 800 Meter Run 11-12 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Dunigan, Corric 10 Hot Feet Track Club 4:07.17
Indoor Pentathlon: #1 (B) 60 Meter Hurdles 11-12 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Dunigan, Corric 10 Hot Feet Track Club 13.35 89
13.342 (13.342)
Indoor Pentathlon: #3 (B) High Jump 11-12 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Dunigan, Corric 10 Hot Feet Track Club 1.17m 170
1.02 1.07 1.12 1.17 1.22
O O O XXO XXX
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 15
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
Indoor Pentathlon: #4 (B) Long Jump 11-12 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Dunigan, Corric 10 Hot Feet Track Club 3.77m 170
3.55m 3.55m 3.77m
Indoor Pentathlon: #2 (B) Shot Put 11-12 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Dunigan, Corric 10 Hot Feet Track Club 7.47m 335
7.47m 6.73m 7.16m
(B) Indoor Pentathlon 11-12
============================================================================
Name Age School Seed Finals H#
============================================================================
1 Dunigan, Corric 10 Hot Feet Track Club 764
(B) 60 Meter Dash 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Wilson, Arien 12 U.S.A. 8.28 8.31
2 Clayborn, Bryce 13 Blues Track Club 8.36
3 Kahn Jr, Sergio 13 UC Xplosion 10.65
(B) 200 Meter Dash 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Clayborn, Bryce 13 Blues Track Club 28.06
28.056 (28.056)
2 Wilson, Arien 12 U.S.A. 28.60 28.61
28.602 (28.602)
3 Kahn Jr, Sergio 13 UC Xplosion 38.41
38.407 (38.407)
(B) 400 Meter Dash 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Miller, Jackson 12 Unattached 1:00.50 1:00.90
30.399 (30.399) 1:00.892 (30.494)
2 Robinson, Kasen 13 Blues Track Club 1:02.81
30.376 (30.376) 1:02.808 (32.433)
(B) 800 Meter Run 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Miller, Jackson 12 Unattached 2:31.06
34.869 (34.869) 1:12.568 (37.700) 1:52.539 (39.971) 2:31.052 (38.513)
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 16
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
(B) 1500 Meter Run 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Miller, Jackson 12 Unattached 4:50.93
17.222 (17.222) 52.614 (35.393) 1:31.842 (39.228) 2:13.272 (41.430)
2:54.192 (40.921) 3:35.138 (40.946) 4:13.784 (38.647) 4:50.924 (37.140)
(B) High Jump 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Robinson, Kasen 13 Blues Track Club 4-00.00
3-08 3-10 4-00 4-02
O XO XO XXX
(B) Long Jump 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Clayborn, Bryce 13 Blues Track Club 16-08.00
16-05 15-00.50 16-08 16-03.50
2 Wilson, Arien 12 U.S.A. 15-03.00
FOUL 15-03 14-02.50 13-10
(B) Shot Put 13-14
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Clark, Carter 13 Unattached 22-06.00
22-06 20-09 FOUL 18-09
2 Wilson, Arien 12 U.S.A. 22-05.00
17-11 21-11 22-05 21-05
3 Kahn Jr, Sergio 13 UC Xplosion 21-06.00
21-05.50 20-00 20-02 21-06
(B) 200 Meter Dash 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Johnson, Kaiden 15 U.S.A. 25.53 26.23
26.227 (26.227)
(B) 800 Meter Run 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Anderson, Tyler 15 Unattached 2:02.84 2:04.53
28.492 (28.492) 58.633 (30.141) 1:29.225 (30.593) 2:04.524 (35.299)
(B) 1500 Meter Run 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 17
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
....(B) 1500 Meter Run 15-16
1 Anderson, Tyler 15 Unattached 4:22.88 4:22.10
16.523 (16.523) 49.349 (32.827) 1:23.180 (33.831) 1:58.555 (35.375)
2:35.123 (36.569) 3:11.941 (36.818) 3:48.723 (36.783) 4:22.100 (33.377)
(B) 3000 Meter Run 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Bailey, Ezra 15 Unattached 10:55.32
41.191 (41.191) 1:21.931 (40.741) 2:04.872 (42.942) 2:49.400 (44.528)
3:34.149 (44.749) 4:16.625 (42.477) 5:02.157 (45.533) 5:48.497 (46.340)
6:32.646 (44.149) 7:17.369 (44.724) 8:02.773 (45.404) 8:46.892 (44.120)
9:30.776 (43.884) 10:11.283 (40.508) 10:55.315 (44.032)
(B) 60 Meter Hurdles 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Anderson, Joseph 16 Blues Track Club 8.95
(B) Pole Vault 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Nunn, William 15 Unattached 3.35m 10-06.00
8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00
--- --- --- O XXO XO XXX
2 Obrien, John Jack 15 Unattached 10-00.00
8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06
O O XO O O XXX
(B) Long Jump 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Anderson, Joseph 16 Blues Track Club 6.32m 19-09.50
19-09.50 19-07 19-09.50 19-04.50
(B) Triple Jump 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Anderson, Joseph 16 Blues Track Club 13.91m 43-04.00
43-04 FOUL 37-01 38-09
(B) Shot Put 15-16
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Clayborn, Cameron 15 Unattached 46-11.50
44-02 44-11 45-04 46-11.50
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 18
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
Indoor Pentathlon: #5 (B) 800 Meter Run 15-16 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Johnson, Wyatt 15 Jets Track Club 2:38.07 409
2:38.063 (2:38.063)
Indoor Pentathlon: #1 (B) 60 Meter Hurdles 15-16 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Johnson, Wyatt 15 Jets Track Club 11.88 242
11.876 (11.876)
Indoor Pentathlon: #3 (B) High Jump 15-16 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Johnson, Wyatt 15 Jets Track Club 1.47m 367
1.37 1.42 1.47 1.52
O XXO O XXX
Indoor Pentathlon: #4 (B) Long Jump 15-16 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Johnson, Wyatt 15 Jets Track Club 4.57m 303
4.42m 4.34m 4.57m
Indoor Pentathlon: #2 (B) Shot Put 15-16 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Johnson, Wyatt 15 Jets Track Club 8.94m 422
8.32m 8.08m 8.94m
(B) Indoor Pentathlon 15-16
============================================================================
Name Age School Seed Finals H#
============================================================================
1 Johnson, Wyatt 15 Jets Track Club 1743
(B) 60 Meter Dash 17-18
============================================================================
Name Age School Seed Prelims H#
============================================================================
Preliminaries
1 Bredenkamp, Ayden 18 Unattached 7.10 7.11q 1
7.110 (7.110)
2 Awolowo, Tunmise 17 Memphis Must 7.10 7.18q 2 7.172
7.172 (7.172)
3 Snyder, Kaiden 16 Unattached 7.18q 2 7.176
7.176 (7.176)
4 Coffman, Kaden 17 Hot Feet Track Club 7.39q 2
7.389 (7.389)
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 19
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
....(B) 60 Meter Dash 17-18
5 Lerma, Si'Entez 18 Unattached 7.60q 1
7.598 (7.598)
6 Dudley, Nic 16 Unattached 7.62 7.61q 2
7.601 (7.601)
7 Jenkins, Jr, Alfred 17 UC Xplosion 7.72q 1
7.714 (7.714)
8 Wright, Kailin 16 Unattached 7.88 7.75q 1
7.746 (7.746)
9 Johnson, Ryan 17 Unattached 7.80 2
7.792 (7.792)
10 Campbell, Luke 18 Hot Feet Track Club 7.96 1
7.952 (7.952)
11 Echols, Arion 16 Mo. Elite 8.96 2
8.956 (8.956)
(B) 60 Meter Dash 17-18
=========================================================================
Name Age School Prelims Finals
=========================================================================
Finals
1 Snyder, Kaiden 16 Unattached 7.18 7.11
2 Awolowo, Tunmise 17 Memphis Must 7.18 7.13
3 Bredenkamp, Ayden 18 Unattached 7.11 7.14
4 Coffman, Kaden 17 Hot Feet Track Club 7.39 7.28
5 Lerma, Si'Entez 18 Unattached 7.60 7.65 7.643
6 Jenkins, Jr, Alfred 17 UC Xplosion 7.72 7.65 7.650
7 Wright, Kailin 16 Unattached 7.75 7.83
(B) 200 Meter Dash 17-18
============================================================================
Name Age School Seed Finals H#
============================================================================
1 Awolowo, Tunmise 17 Memphis Must 22.70 23.61 3
23.601 (23.601)
2 Snyder, Kaiden 16 Unattached 23.71 1
23.702 (23.702)
3 Bredenkamp, Ayden 18 Unattached 24.00 23.76 3
23.760 (23.760)
4 Coffman, Kaden 17 Hot Feet Track Club 24.51 1
24.510 (24.510)
5 Jenkins, Jr, Alfred 17 UC Xplosion 24.93 2
24.924 (24.924)
6 Johnson, Ryan 17 Unattached 24.65 25.07 2
25.064 (25.064)
7 Flenoid, Keion 18 Blues Track Club 22.90 25.17 3
25.166 (25.166)
8 Lerma, Si'Entez 18 Unattached 25.65 1
25.648 (25.648)
9 Evans, Jayden 16 Blues Track Club 26.17 1
26.165 (26.165)
10 Evans, Blake 17 Blues Track Club 26.97 1
26.970 (26.970)
11 Echols, Arion 16 Mo. Elite 31.13 2
31.121 (31.121)
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 20
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
(B) 400 Meter Dash 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Lerma, Si'Entez 18 Unattached 57.61
27.525 (27.525) 57.608 (30.083)
2 Evans, Jayden 16 Blues Track Club 58.63
27.881 (27.881) 58.621 (30.741)
3 Evans, Blake 17 Blues Track Club 59.56 59.51
28.095 (28.095) 59.502 (31.407)
(B) 800 Meter Run 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Copelin, Jaxson 17 Unattached 2.02 2:00.62
28.540 (28.540) 58.256 (29.716) 1:28.260 (30.004) 2:00.615 (32.356)
2 Mann, Orville 16 Unattached 2:03.00 2:06.80
28.988 (28.988) 1:00.174 (31.186) 1:33.680 (33.507) 2:06.800 (33.120)
3 Mallady, Akash 17 Unattached 2:09.00 2:07.56
29.511 (29.511) 1:01.265 (31.755) 1:34.831 (33.566) 2:07.557 (32.727)
4 Rider, Jack 18 Unattached 2:08.00 2:09.06
29.883 (29.883) 1:02.270 (32.388) 1:35.876 (33.606) 2:09.057 (33.182)
5 Jones, Jalen 18 Unattached 2:27.00 2:15.86
30.421 (30.421) 1:03.115 (32.695) 1:38.561 (35.447) 2:15.853 (37.292)
6 Hammond, Jacob 18 Unattached 2:29.00 2:21.82
31.355 (31.355) 1:05.517 (34.163) 1:43.834 (38.317) 2:21.814 (37.981)
7 Fanter, Matthew 18 Unattached 2:31.00 2:24.86
31.338 (31.338) 1:05.553 (34.215) 1:44.278 (38.726) 2:24.853 (40.576)
8 Mcdevitt, Rolen 16 Unattached 2:29.30
31.946 (31.946) 1:07.529 (35.583) 1:48.235 (40.707) 2:29.291 (41.056)
9 Porter, Maurice 18 Blues Track Club 2:15.00 2:32.91
36.759 (36.759) 1:17.003 (40.245) 1:56.578 (39.576) 2:32.903 (36.326)
10 Obrien, Jack 16 Unattached 2:33.68
36.561 (36.561) 1:14.017 (37.457) 1:55.418 (41.401) 2:33.678 (38.261)
(B) 1500 Meter Run 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Obrien, Jack 16 Unattached 4:59.61
17.425 (17.425) 52.464 (35.039) 1:31.584 (39.121) 2:13.387 (41.803)
2:56.215 (42.829) 3:39.107 (42.892) 4:21.315 (42.208) 4:59.605 (38.290)
2 Porter, Maurice 18 Blues Track Club 5:07.00 5:20.26
16.849 (16.849) 50.014 (33.165) 1:27.369 (37.356) 2:12.123 (44.754)
2:59.650 (47.528) 3:48.373 (48.723) 4:36.793 (48.420) 5:20.254 (43.461)
(B) 3000 Meter Run 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Rider, Jack 18 Unattached 10:30.27
40.563 (40.563) 1:19.234 (38.671) 1:58.950 (39.717) 2:38.896 (39.946)
3:19.080 (40.185) 4:00.511 (41.431) 4:42.449 (41.939) 5:25.326 (42.877)
6:07.936 (42.610) 6:50.447 (42.512) 7:33.977 (43.530) 8:17.593 (43.617)
9:01.933 (44.340) 9:46.618 (44.686) 10:30.269 (43.651)
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 21
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
....(B) 3000 Meter Run 17-18
2 Copelin, Jaxson 17 Unattached 10:42.19
41.050 (41.050) 1:21.555 (40.505) 2:04.566 (43.011) 2:49.105 (44.539)
3:34.870 (45.766) 4:19.529 (44.659) 5:05.571 (46.042) 5:49.903 (44.332)
6:34.427 (44.525) 7:18.627 (44.201) 8:03.072 (44.446) 8:47.081 (44.009)
9:31.053 (43.972) 10:09.537 (38.485) 10:42.186 (32.649)
(B) 60 Meter Hurdles 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Magee, Ethan 16 Unattached 8.45
2 Snyder, Kaiden 16 Unattached 8.75
3 Smith, Jordan 16 Pure Talent 8.73 8.87
(B) High Jump 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Wolf, Sach 16 Jets Track Club 5-04.00
5-04 5-06
O XXX
(B) Pole Vault 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Barousse, Luke 18 Unattached 3.96m 12-06.00
8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-06 13-00 13-06
--- --- --- --- --- O O XXO O --- XXX
2 Wilkerson, Matthew 17 Unattached 3.04m 9-06.00
8-06 9-00 9-06 10-00
XO O XXO XXX
-- Bell, Rylan 17 Unattached 3.96m NH
8-06 9-00 9-06 10-00
--- --- --- XXX
(B) Long Jump 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Jenkins, Jr, Alfred 17 UC Xplosion 18-00.50
14-10.50 17-07 18-00.50 FOUL
2 Wright, Kailin 16 Unattached 5.85m 17-03.00
16-10.50 15-08 FOUL 17-03
3 Mcdevitt, Rolen 16 Unattached 16-00.75
16-00.75 FOUL 15-07.50 15-09
(B) Triple Jump 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Norwood, Myles 18 U.S.A. 44-04.00
43-09.50 FOUL 44-04 44-01.50
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 22
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
....(B) Triple Jump 17-18
2 Jenkins, Jr, Alfred 17 UC Xplosion 38-10.00
38-09.50 38-10 FOUL 38-07
3 Wright, Kailin 16 Unattached 10.97m 35-00.00
35-00 34-00 FOUL FOUL
(B) Shot Put 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Minner Jr, Larry 18 Blues Track Club 16.48m 48-03.50
PASS FOUL FOUL 48-03.50
2 Fisher, Ben 17 Unattached 46-09.00
44-05.50 46-09 45-07.50 45-09
3 Cook, Jeremiah 17 Unattached 43-01.50
43-01.50 41-11 41-00.50 40-01
(B) Weight Throw 17-18
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Fisher, Ben 17 Unattached 56-10.00
56-03.50 FOUL 56-10 FOUL FOUL FOUL
Indoor Pentathlon: #5 (B) 1000 Meter Run 17-18 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Rhoades, Andrew 16 Pony Express 3:05.35 613
3:05.344 (3:05.344)
2 Wolf, Sach 16 Jets Track Club 3:06.82 599
3:06.819 (3:06.819)
3 Smith, Jordan 16 Pure Talent 3:07.01 597
3:07.001 (3:07.001)
Indoor Pentathlon: #1 (B) 60 Meter Hurdles 17-18 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Wolf, Sach 16 Jets Track Club 8.57 843
8.562 (8.562)
2 Smith, Jordan 16 Pure Talent 8.93 761
8.926 (8.926)
3 Rhoades, Andrew 16 Pony Express 10.70 416
10.697 (10.697)
Indoor Pentathlon: #3 (B) High Jump 17-18 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Wolf, Sach 16 Jets Track Club 1.72m 560
1.47 1.52 1.57 1.62 1.67 1.72 1.77
PPP PPP XO O XXO O XXX
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 23
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
....Indoor Pentathlon: #3 (B) High Jump 17-18 Indoor Pentathlon
2 Smith, Jordan 16 Pure Talent 1.67m 520
1.47 1.52 1.57 1.62 1.67 1.72
PPP PPP O O XXO XXX
3 Rhoades, Andrew 16 Pony Express 1.57m 441
1.47 1.52 1.57 1.62
O O O XXX
Indoor Pentathlon: #4 (B) Long Jump 17-18 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Smith, Jordan 16 Pure Talent 5.81m 546
5.81m 5.74m FOUL
2 Rhoades, Andrew 16 Pony Express 5.79m 542
5.79m 5.52m FOUL
3 Wolf, Sach 16 Jets Track Club 5.46m 473
FOUL 5.18m 5.46m
Indoor Pentathlon: #2 (B) Shot Put 17-18 Indoor Pentathlon
=======================================================================
Name Age School Finals Points
=======================================================================
1 Smith, Jordan 16 Pure Talent 12.05m 609
11.56m 11.82m 12.05m
2 Rhoades, Andrew 16 Pony Express 10.91m 540
10.91m 10.49m FOUL
-- Wolf, Sach 16 Jets Track Club FOUL
FOUL FOUL FOUL
(B) Indoor Pentathlon 17-18
============================================================================
Name Age School Seed Finals H#
============================================================================
1 Smith, Jordan 16 Pure Talent 3033
2 Rhoades, Andrew 16 Pony Express 2552
3 Wolf, Sach 16 Jets Track Club 2475
(B) Long Jump Open/Masters
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Norwood, Myles 18 U.S.A. 7.12m 21-02.00
FOUL FOUL FOUL 21-02
(M) 60 Meter Dash Open/Masters
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Robinson, Andrew 18 Blues Track Club 7.82
TRXC Timing, LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 2:05 PM 2/27/2022 Page 24
Ozark Indoor HS and Youth Series #3 - 2/26/2022 to 2/27/2022
Seeding and Timing by TRXC Timing
2/26/2022 to 2/27/2022
Results
(M) 200 Meter Dash Open/Masters
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Robinson, Andrew 18 Blues Track Club 25.20
(M) 400 Meter Dash Open/Masters
=========================================================================
Name Age School Seed Finals
=========================================================================
1 Robinson, Andrew 18 Blues Track Club 55.69
26.792 (26.792) 55.688 (28.897)