Licensed to TRXC Timing, LLC - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/24/2022 11:46 AM
                  GLVC Championships - 2/26/2022 to 2/27/2022                  
                      Entries and Results by TRXC Timing                       
                     Hosted by University of Indianapolis                      
                                 Meet Program                                  
 
Event 27  (W) 3000 M. Run
===============================================================================
 Two Alley Two Turn Start
 Heat 1 - Alley One - 1 - 9, Alley Two - 10 - 13
 Heat 2 - Alley One - 1 - 8, Alley Two - 9 - 12
        GLVC:   9:44.03  2016        Amanda Farrough, Lewis                    
    DII Prov:  10:03.51                                                        
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Charlotte Vickers             FR W.J.C.             11:51.54 
  2  Caroline Pacer                SO Lewis              10:17.53 
  3  Brylee Gogel                  FR Drury              11:28.02 
  4  Taylor Renkes                 FR Lewis              10:44.49 
  5  Emma West                     FR U.I.S.             11:08.45 
  6  Grace Giesler                 FR S&T                10:57.93 
  7  Doriane Langlois              JR U.S.I.             10:17.57 
  8  Addie Mathis                  SO T.S.U.             11:04.04 
  9  Naylah Allen                  FR Lewis              10:47.91 
 10  Tessa Valdivia                JR S.B.U.             10:22.34 
 11  Stephanie Jarvis              SR Lewis              10:19.77 
 12  Hadley Fisher                 SO U.S.I.                   NT 
 13  Emily Griesenauer             JR S&T                10:50.02 
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Mckenna Cavanaugh             SO U.S.I.              9:52.28 
  2  Tabitha Weber                 SR S.B.U.             10:13.79 
  3  Lauren Greiwe                 SO U.S.I.             10:16.02 
  4  Melissa Spencer               JR Indy               10:10.10 
  5  Jennifer Comastri             SR U.S.I.              9:39.33 
  6  Claire Eaton                  SR Indy                9:50.99 
  7  Kassady Learn                 SR Lewis               9:55.66 
  8  Cameron Hough                 FR U.S.I.              9:46.92 
  9  Rachael Morrison              JR Lindenwood          9:54.17 
 10  Anna Kozak                    SO Lewis              10:07.46 
 11  Berenice Cleyet-Merle         SR Indy                9:26.77 
 12  Arianna Amill-Ramos           SR Lewis              10:14.68 
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16