Licensed to TRXC Timing, LLC - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/24/2022 11:46 AM
                  GLVC Championships - 2/26/2022 to 2/27/2022                  
                      Entries and Results by TRXC Timing                       
                     Hosted by University of Indianapolis                      
                                 Meet Program                                  
 
Event 23  (W) 800 M. Run
===============================================================================
 Three Alley Two Turn Start
 Alley One - Hip # 1,2,3, or Seed 3,6,8
 Alley Two - Hip # 4,5,6 or Seed 1,4,7
 Alley Three - Hip # 7,8,9 or Seed 2,5,9
        GLVC:  2:12.74  2008        Jessica Lamp-Monson, UW-Parkside           
    DII Prov:  2:16.06                                                         
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Alayna Pipkin                 JR T.S.U.              2:27.02 
  2  Jessica Markel                SO Lindenwood          2:28.96 
  3  Mckenna Fulton                SR W.J.C.              2:39.53 
  4  Gloria Esarco                 SR U.I.S.              2:25.68 
  5  Athena Lesiotis               SR Quincy              2:27.53 
  6  Brooke Ware                   FR W.J.C.              2:30.44 
  7  Jade Miller                   FR Lewis               2:25.80 
  8  Natalie Smith                 JR T.S.U.              2:28.01 
  9                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Lainy Williams                JR S.B.U.              2:21.19 
  2  Mallory Wittmer               FR U.S.I.              2:22.32 
  3  Kaylin Casner                 FR Indy                2:24.61 
  4  Breanna Chandler              FR U.I.S.              2:20.80 
  5  Emma Treibic                  JR Indy                2:21.74 
  6  Madelyn Tepe                  JR McKendree           2:24.21 
  7  Libby Price                   SR U.I.S.              2:21.12 
  8  Alexis Barber                 JR S.B.U.              2:22.16 
  9                                                               
Section 3  Timed Finals
  1  Elysia Burgos                 SR S.B.U.              2:13.37 
  2  Eline Pinter                  JR Indy                2:17.80 
  3  Emma Brown                    JR U.S.I.              2:18.21 
  4  Berenice Cleyet-Merle         SR Indy                2:03.89 
  5  Emily Sonderman               FR Indy                2:14.91 
  6  Audrey Comastri               FR U.S.I.              2:18.08 
  7  Katie McCune                  JR Drury               2:09.72 
  8  Brocklyn Barber               JR S.B.U.              2:17.59 
  9  Jasmyn Douglas                FR Drury               2:19.22