Licensed to TRXC Timing, LLC - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/24/2022 11:08 AM
                  GLVC Championships - 2/26/2022 to 2/27/2022                  
                      Entries and Results by TRXC Timing                       
                     Hosted by University of Indianapolis                      
                                 Meet Program                                  
 
Event 17  (W) 5000 M. Run
===============================================================================
 Two Alley Two Turn Start
 Heat 1 - Alley One - 1- 8, Alley Two - 9 - 13
 Heat 2 - Alley One - 1 - 8, Alley Two - 9 - 13
        GLVC:  16:21.62  2020        Lauren Bailey, Indy                       
    DII Prov:  17:34.48                                                        
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Lily Ende                     SR T.S.U.             18:47.45 
  2  Chloe Wannamaker              FR Lewis              18:58.76 
  3  Alexa Thomsen                 JR U.I.S.             18:49.92 
  4  Kati Hoerig                   FR U.S.I.             18:58.65 
  5  Hanna Stamm                   JR Indy               18:54.99 
  6  Naylah Allen                  FR Lewis              18:44.67 
  7  Megan Wagler                  SR U.S.I.             19:28.56 
  8                                                               
  9                                                               
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Aubrey Swart                  SO U.S.I.             18:42.46 
  2  Cameron Hough                 FR U.S.I.             17:23.84 
  3  Arianna Amill-Ramos           SR Lewis              17:49.00 
  4  Stephanie Jarvis              SR Lewis              17:52.45 
  5  Lauren Greiwe                 SO U.S.I.             18:02.51 
  6  Doriane Langlois              JR U.S.I.             17:51.75 
  7  Amanda Berkstresser           SR S.B.U.             18:34.38 
  8  Kassady Learn                 SR Lewis              17:17.57 
  9  Jennifer Comastri             SR U.S.I.             16:44.91 
 10  Claire Eaton                  SR Indy               16:58.20 
 11  Tessa Valdivia                JR S.B.U.             18:10.83 
 12  Melissa Spencer               JR Indy               17:46.98 
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               
 16