Licensed to TRXC Timing, LLC. - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 5/1/2019 07:31 PM
              Southwest Conference Girls Championships - 5/1/2019              
                    Entries and Timing by: TRXC Timing, LLC                    
                                Belleville, IL                                 
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Epps, Jeanea              SR Alton                  12.30      12.19   2  10   
  2 Coughlin, Jessica         JR West                   12.40      12.27   2   8   
  3 Collins, Sunnie           SR East                   12.41      12.34   2   6   
  4 Bills, Ahmiya             SO East                   12.68      12.45   1   5    12.448
  5 Bacon, Breonni            SR Collinsville           12.67      12.45   2   4    12.449
  6 Raglin, Renee             FR Alton                  12.50      12.46   2   3   
  7 Mitchell, Faith           JR East St. Louis         12.45      12.49   2   2   
  8 Searcy, Kelvi             SR West                   12.56      12.52   2   1   
  9 Lampley, Markia           SO East St. Louis         12.65      12.59   2 
 10 Holloway, Deja            JR O'Fallon               12.89      12.82   1 
 11 Williams, Brianna         JR O'Fallon               12.81      12.87   1 
 12 Williams, Darielle        FR Edwardsville           13.68      13.55   1 
 13 Moss, Ivy                 SO Edwardsville           13.78      13.75   1 
 
Girls 200 Meter Dash Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Melvin, Makayla           SR West                   25.50      25.01   2  10   
  2 Coughlin, Jessica         JR West                   25.80      25.24   2   8   
  3 Bacon, Breonni            SR Collinsville           26.12      25.84   2   6   
  4 Collins, Sunnie           SR East                   25.80      25.94   2   5   
  5 Epps, Jeanea              SR Alton                  25.80      25.98   2   4   
  6 Lampley, Markia           SO East St. Louis         26.01      26.02   2   3   
  7 Mitchell, Saadiya         JR East                   26.44      26.08   2   2   
  8 Raglin, Renee             FR Alton                  26.30      26.13   2   1   
  9 Graham, Brionna           SO East St. Louis         26.85      26.15   1 
 10 Holloway, Deja            JR O'Fallon               26.94      26.53   1 
 11 Williams, Brianna         JR O'Fallon               27.04      27.12   1 
 12 McCauley, Francis         SO Collinsville           28.80      28.33   1 
 13 Hou, Mia                  FR Edwardsville           31.24      29.87   1 
 
Girls 400 Meter Dash Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Turner, Jariah            SR East St. Louis         59.36      57.04   2  10   
  2 Coughlin, Jessica         JR West                   57.90      57.13   2   8   
  3 Markel, Jessica           JR Alton                  58.40      58.14   2   6   
  4 Melvin, Makayla           SR West                   59.00    1:00.13   2   5   
  5 Conway, Danae             FR East                 1:00.64    1:01.12   2   4   
  6 Bell, Jaysha              SO East St. Louis       1:00.90    1:01.68   2   3   
  7 Ritchie, Kaylee           SO O'Fallon             1:03.24    1:04.42   2   2   
  8 Deere, Devynisha          FR East                 1:06.02    1:04.67   1   0.50 1:04.669
  8 Mans, Kellie              SR Alton                1:01.00    1:04.67   2   0.50 1:04.669
 10 Branch, Amilian           FR O'Fallon             1:04.24    1:05.21   1 
 11 Flowers, Payton           SR Edwardsville         1:10.24    1:06.39   1 
 12 Swanson, Jaydi            SR Edwardsville         1:05.44    1:06.55   1 
 13 Geppert, Payten           JR Collinsville         1:08.45    1:10.67   1 
 
Girls 800 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Schultz, Danielle         SR East                 2:25.86    2:22.83   10   
  2 Griggs, Shonjahnae        SR East St. Louis       2:21.11    2:22.95    8   
  3 Miller, Maddie            SR Edwardsville         2:23.72    2:24.17    6   
  4 Parker, Sofia             SO O'Fallon             2:27.24    2:29.04    5   
  5 Elliott, Alyssa           FR West                 2:29.00    2:29.82    4   
  6 Fitzgerald, Margaret      SO Collinsville         2:31.86    2:32.88    3   
  7 Schwabb, Eva              SO Alton                2:37.00    2:36.92    2   
  8 Laing, McKenna            JR Collinsville         2:37.24    2:37.70    1   
  9 Griggs, Gabrielle         FR East                 2:25.52    2:38.01  
 10 Davenport, Kimberly       JR O'Fallon             2:29.24    2:38.55  
 11 Doerr, Elle               JR West                 2:31.20    2:40.11  
 12 Holloway, Tyanna          SO Alton                2:50.00    3:04.96  
 
Girls 1600 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Schieppe, Peyton          FR O'Fallon             5:15.24    5:22.01   10   
  2 Monson, Julia             FR O'Fallon             5:24.24    5:27.94    8   
  3 Eastman, Hannah           SR East                 5:22.48    5:38.49    6   
  4 Elliott, Alyssa           FR West                 5:36.50    5:43.25    5   
  5 Lueking, Makenna          FR Edwardsville         5:39.61    5:46.31    4   
  6 Fitzgerald, Margaret      SO Collinsville         5:38.05    5:47.29    3   
  7 Hudson, Jaycie            SR Edwardsville         6:00.88    5:57.14    2   
  8 Laing, McKenna            JR Collinsville         5:51.14    6:06.10    1   
  9 Harper, Kylie             SO West                 5:53.14    6:19.80  
 
Girls 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stuart, Hannah            SR Edwardsville        11:48.14   11:58.81   10   
  2 Jordan, Emma              JR O'Fallon            12:04.24   12:11.42    8   
  3 Walker, Kaitlyn           JR O'Fallon            11:53.24   12:15.60    6   
  4 Murnane, Olivia           FR East                12:09.87   12:41.85    5   
  5 Wangelin, Ashley          FR West                12:26.00   14:05.81    4   
  6 Harper, Kylie             SO West                13:41.00   14:06.56    3   
  7 Mollett, Alyssa           FR Edwardsville        13:33.00   14:16.34    2   
  8 Pettit, Hannah            SO Collinsville        14:00.00   15:56.45    1   
  9 Torres, Yesenia           FR Collinsville        14:58.00   16:38.84  
 
Girls 100 Meter Hurdles Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Stepney, La'Qwasia        SR West                   14.20      14.30   2  10   
  2 Rivers, Macee             FR West                   14.75      14.85   2   8   
  3 Thomas, Aaliyah           JR East                   15.17      15.01   2   6   
  4 Sherrod, Veronica         JR East St. Louis         15.39      15.38   2   5   
  5 Bell, Kymel               JR Edwardsville           15.77      15.60   2   4   
  6 Dorsey, Ahmia             SR East St. Louis         16.06      15.97   2   3   
  7 McMurray, Savannah        SO Alton                  16.80      16.44   2   2   
  8 Billings, Marcie          FR Edwardsville           16.90      17.04   1   1   
  9 Stahlschmidt, Sierra      JR Alton                  16.40      17.21   2 
 10 Dismukes, Kelsey          FR O'Fallon               17.39      17.41   1 
 11 Longhorn, Simoriah        JR O'Fallon               17.57      17.62   1 
 
Girls 300 Meter Hurdles Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Sherrod, Veronica         JR East St. Louis         44.13      43.88   2  10   
  2 Vickers, Maysha           SR East St. Louis         45.64      44.63   2   8   
  3 Stepney, La'Qwasia        SR West                   45.10      44.84   2   6   
  4 Winters, Essence          SR East                   46.13      47.01   2   5   
  5 Stahlschmidt, Sierra      JR Alton                  48.50      47.20   2   4   
  6 McMurray, Savannah        SO Alton                  49.40      50.36   2   3   
  7 Bell, Kymel               JR Edwardsville           48.78      50.68   2   2   
  8 Moore, Jamya              SR Edwardsville           54.44      52.60   1   1   
  9 Reeves, Marlita           SR O'Fallon               52.24      54.00   1 
 10 Dismukes, Kelsey          FR O'Fallon               53.14      55.13   1 
 11 Dixon, Autumn             FR Collinsville           54.04      56.48   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Belleville (West)  'A'                              47.80      47.46   10   
     1) Melvin, Makayla SR              2) Rivers, Macee FR               
     3) Stepney, La'Qwasia SR           4) Coughlin, Jessica JR           
  2 East St. Louis (Sr)  'A'                            48.45      48.38    8   
     1) Sherrod, Veronica JR            2)                                
  3 Belleville (East)  'A'                              48.58      48.46    6   
     1) Thomas, Aaliyah JR              2) Bills, Ahmiya SO               
     3) Winters, Essence SR             4) Collins, Sunnie SR             
  4 Alton  'A'                                          49.40      49.72    4   
     1) Arnold, Taylor FR               2) Epps, Jeanea SR                
     3) Johnson, Rashia JR              4) McNeal, Laila SR               
  5 Edwardsville  'A'                                   51.53      50.78    2   
     1) Boykin, Alexis SR               2) Bell, Kymel JR                 
     3) Daughrity, Sasha SO             4) Kubicke, Rachel SR             
  6 O'Fallon  'A'                                       49.76      50.82    1   
     1) Holloway, Deja JR               2) Wallace, Jaden FR              
     3) Williams, Brianna JR            4) Hollins, Kiera SR              
 
Girls 4x200 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 East St. Louis (Sr)  'A'                          1:41.60    1:41.76   10   
     1) Sherrod, Veronica JR            2)                                
  2 Belleville (East)  'A'                            1:42.87    1:42.14    8   
     1) Graham, Laila SR                2) Thomas, Aaliyah JR             
     3) Mitchell, Saadiya JR            4) Collins, Sunnie SR             
  3 Belleville (West)  'A'                            1:43.07    1:45.27    6   
     1) Searcy, Kelvi SR                2) Rivers, Macee FR               
     3) McMillian, Kiyarah SR           4) Jones, Dajah JR                
  4 Alton  'A'                                        1:46.24    1:47.29    4   
     1) Arnold, Taylor FR               2) Epps, Jeanea SR                
     3) Johnson, Rashia JR              4) Raglin, Renee FR               
  5 O'Fallon  'A'                                     1:48.44    1:54.13    2   
     1) Holloway, Deja JR               2) Wheeler, Aria SO               
     3) Williams, Brianna JR            4) Hollins, Kiera SR              
  6 Collinsville  'A'                                 1:57.14    2:03.24    1   
     1) Wilkinson, Arriana JR           2) Garcia, Kiara FR               
     3) Behrendt, Larissa SO            4) Barbour, Chye SO               
 
Girls 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 East St. Louis (Sr)  'A'                          3:54.39    3:50.54   10   
     1) Griggs, Shonjahnae SR           2)                                
  2 Belleville (East)  'A'                            4:01.54    4:03.61    8   
     1) Graham, Laila SR                2) Griggs, Gabrielle FR           
     3) Conway, Danae FR                4) Winters, Essence SR            
  3 Belleville (West)  'A'                            4:08.00    4:11.09    6   
     1) Divine, Kenyatta SO             2) McMillian, Kiyarah SR          
     3) Searcy, Laila SO                4) Melvin, Makayla SR             
  4 Alton  'A'                                        4:10.00    4:15.04    4   
     1) Mans, Kellie SR                 2) Markel, Jessica JR             
     3) Arnold, Taylor FR               4) Johnson, Rashia JR             
  5 Edwardsville  'A'                                 4:24.07    4:21.49    2   
     1) Kubicke, Rachel SR              2) Miller, Maddie SR              
     3) Swanson, Jaydi SR               4) Krone, Elise SR                
  6 O'Fallon  'A'                                     4:14.24    4:23.90    1   
     1) Schieppe, Peyton FR             2) Hollins, Kiera SR              
     3) Parker, Sofia SO                4) Ritchie, Kaylee SO             
  7 Collinsville  'A'                                 4:28.59    4:50.99  
     1) Dixon, Autumn FR                2) Fitzgerald, Margaret SO        
     3) Laing, McKenna JR               4) Geppert, Payten JR             
 
Girls 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Belleville (East)  'A'                            9:40.32    9:40.38   10   
     1) Griggs, Gabrielle FR            2) Zurita, Jazmyn SO              
     3) Schultz, Danielle SR            4) Eastman, Hannah SR             
  2 East St. Louis (Sr)  'A'                          9:42.95    9:55.10    8   
     1) Vickers, Maysha SR              2)                                
  3 Edwardsville  'A'                                10:20.24    9:58.98    6   
     1) Lueking, Makenna FR             2) Korak, Abby JR                 
     3) Krone, Elise SR                 4) Loyet, Kaitlyn SO              
  4 O'Fallon  'A'                                    10:00.00   10:00.94    4   
     1) Schieppe, Peyton FR             2) Corso, Leah SR                 
     3) Davenport, Kimberly JR          4) Parker, Sofia SO               
  5 Belleville (West)  'A'                           10:09.20   10:15.55    2   
     1) Wangelin, Ashley FR             2) Elliott, Alyssa FR             
     3) Doerr, Elle JR                  4) King, Tori FR                  
  6 Alton  'A'                                       10:35.24   11:16.95    1   
     1) Alexander, Janiya SO            2) Bruce, Saniya FR               
     3) Holloway, Tyanna SO             4) Wilson, Cheyenne FR            
  7 Collinsville  'A'                                11:48.00   12:40.70  
     1) Flores, Emily FR                2) Ortega, Yarisbeth FR           
     3) Pettit, Hannah SO               4) Sanchez, Ashley JR             
 
Girls High Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Graham, Laila             SR East                 5-04.00    5-04.00   10   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 5-05 
      PPP  PPP  PPP  PPP    O    O    O  XXO  XXX 
  2 Glanton, Mya              SR East St. Louis       4-10.00    5-02.00    8   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 
      PPP  PPP  PPP  PPP    O    O   XO  XXX 
  3 Hopkins, Tamia            JR East St. Louis       4-08.00    5-00.00    6   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 
      PPP  PPP  PPP    O  XXO  XXO  XXX 
  4 Brown, Demi               SR West                 5-01.00    4-10.00    5   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
      PPP  PPP  PPP    O   XO  XXX 
  5 Mosby, Britney            SR West                 5-02.00   J4-10.00    4   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
      PPP  PPP  PPP   XO   XO  XXX 
  6 Allen, Eloise             JR Edwardsville         5-01.00   J4-10.00    3   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
      PPP  PPP    O    O  XXO  XXX 
  7 Dawson, Lauren            SO O'Fallon             5-00.00    4-08.00    2   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
      PPP    O    O  XXO  XXX 
  8 Reeves, Marlita           SR O'Fallon             4-08.00    4-06.00    1   
     4-02 4-04 4-06 4-08 
      PPP    O    O  XXX 
  9 Stahlschmidt, Sierra      JR Alton                4-10.00   J4-06.00  
     4-02 4-04 4-06 4-08 
      PPP  PPP   XO  XXX 
 10 Alexander, Janiya         SO Alton                4-10.00    4-04.00  
     4-02 4-04 4-06 
      PPP    O  XXX 
 
Girls Pole Vault Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Weiner, Lauren            JR Alton                           9-08.00   10   
     6-07 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-08 10-00 
      PPP    O    O    O    O    O    O   XXX 
  2 Dorsey, Ahmia             SR East St. Louis                  8-06.00    8   
     6-07 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
      PPP    O   XO    O    O  XXX 
  3 Miller, Bella             SO O'Fallon             8-00.00   J8-06.00    6   
     6-07 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        O    O    O   XO   XO  XXX 
  4 Nowak, Paige              JR O'Fallon             8-00.00    8-00.00    5   
     6-07 7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O    O  XXO  XXX 
  5 Flowers, Payton           SR Edwardsville         8-00.00    7-06.00    4   
     6-07 7-00 7-06 8-00 
        O    O    O  XXX 
  6 Misukonis, Grace          SO Edwardsville         7-00.00    6-07.00    3   
     6-07 7-00 
        O  XXX 
 -- Orchard, Lizzy            SR West                 6-06.00         NH  
     6-07 
      XXX 
 
Girls Long Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stepney, La'Qwasia        SR West                18-09.25   18-05.50   10   
      FOUL  FOUL  17-09.75  18-03  18-04.50  18-05.50
  2 Chalmers, Carina          JR West                17-08.00   17-10.50    8   
      FOUL  17-10.50  FOUL  FOUL  17-00.50  17-02
  3 Dorsey, Ahmia             SR East St. Louis      17-00.00   17-08.00    6   
      FOUL  FOUL  17-08  17-04.50  16-03  17-03
  4 McNeal, Laila             SR Alton               18-03.00   17-05.50    5   
      16-11.50  16-11.50  17-05.50  17-03.25  17-05.50  16-09
  5 Hudson, Alaysha           SR East St. Louis      17-01.50   16-10.00    4   
      FOUL  16-10  FOUL  FOUL  FOUL  16-06.50
  6 Wheeler, Aria             SO O'Fallon            15-09.00   16-02.25    3   
      16-00.25  FOUL  16-02.25  FOUL  15-03.50  FOUL
  7 Arnold, Taylor            FR Alton               16-10.00  J16-02.25    2   
      15-02.75  16-02.25  15-08.50  FOUL  FOUL  FOUL
  8 Billings, Marcie          FR Edwardsville        15-11.00   15-03.00    1   
      14-09.25  15-02.75  14-10.50  13-00.50  15-03  15-01.25
  9 Jadynn, Levels            SO Edwardsville        14-02.00   14-09.00  
      14-09  14-02  13-11  13-01.50  13-07.75  13-10
 10 Dixon, Autumn             FR Collinsville        15-09.00   14-08.50  
      13-11  14-08.50  14-07.50           
 11 Wallace, Jaden            FR O'Fallon            15-00.00   14-08.00  
      FOUL  14-08  14-05           
 
Girls Triple Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mosby, Britney            SR West                39-03.75   37-06.50   10   
      FOUL  36-07.50  37-01  35-10.25  37-06.50  PASS
  2 Dorsey, Ahmia             SR East St. Louis      37-00.00   36-11.00    8   
      34-03.50  34-06.75  35-05  36-05  35-06  36-11
  3 Chalmers, Carina          JR West                35-10.50   36-04.75    6   
      35-03  FOUL  35-02  35-09  36-04.75  35-10
  4 Longhorn, Simoriah        JR O'Fallon            35-04.00   35-00.75    5   
      34-06  FOUL  33-09  34-01.50  34-09.50  35-00.75
  5 Hudson, Alaysha           SR East St. Louis      36-05.25   34-10.00    4   
      34-03  34-09  34-03  33-06.25  34-01  34-10
  6 Mason El, Koran           JR Alton               32-04.00   31-11.50    3   
      30-08  29-07  30-03  30-03  31-11.50  28-05.50
  7 Tillman, Olivia           FR O'Fallon            31-09.00   30-03.75    2   
      FOUL  FOUL  29-02  FOUL  30-03.75  29-01.25
  8 Trauernicht, Gabbi        SO Edwardsville        32-05.00   30-03.00    1   
      FOUL  FOUL  28-10  FOUL  30-03  FOUL
  9 Levels, Jadynn            SO Edwardsville        29-11.00   30-00.25  
      29-07.50  29-00.50  29-07.50  30-00.25  29-11.75  29-04.75
 -- McMurray, Savannah        SO Alton               33-10.00       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 
Girls Shot Put Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Quianna          JR Edwardsville        39-00.00   37-05.00   10   
      FOUL  35-11.25  35-08.75  35-02.75  37-00  37-05
  2 Thurman, Bria             SR Alton               38-08.00   36-11.75    8   
      34-10.75  36-11.75  36-01.75  34-05  35-11.50  35-07.50
  3 Poole, Kaila              SR East St. Louis      37-09.50   36-08.00    6   
      FOUL  34-00  36-08  36-07.50  FOUL  FOUL
  4 Bownes, Jacqueline        SO East St. Louis      37-10.50   35-03.75    5   
      34-00  34-01.25  35-03.75  32-00  FOUL  33-06
  5 Grimes, Maddie            SO Edwardsville        34-11.00   35-00.50    4   
      35-00.50  31-09.75  35-00  32-10  33-00  33-00
  6 Wise-Muhammed, Nylah      SO O'Fallon            34-11.00   34-07.00    3   
      31-06.75  32-11  32-05  32-00.50  34-07  33-04
  7 Bryan, Keya               JR East                32-09.75   32-02.00    2   
      30-02.25  FOUL  FOUL  29-07  31-09.50  32-02
  8 Meitzenheimer, Danell     JR West                33-10.00   32-01.75    1   
      FOUL  32-00.50  32-01.75  FOUL  31-03.75  31-09
  9 Farley, Amayah            JR Collinsville        32-04.50   30-02.00  
      28-02.50  30-01  FOUL  29-00  29-10.25  30-02
 10 Ross, Chaya               FR O'Fallon            29-00.00   27-07.00  
      27-07  FOUL  FOUL          
 11 Lanzy, Tiyanna            SR East                29-07.00   26-11.50  
      FOUL  26-11.50  25-10.50          
 12 Davis, Lay'Lhany          SO Alton               32-00.00   26-09.50  
      26-09.50  26-08  26-07           
 13 Frazer, Ciara             JR Collinsville        30-06.00   25-11.00  
      25-11  24-07.50  21-08.50           
 -- Johnson, Ndia             SR West                36-06.00       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL       
 
Girls Discus Throw Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Poole, Desiree            FR East St. Louis        119-01     123-06   10   
      FOUL  100-06  123-06  120-11  114-04  FOUL
  2 Poole, Kaila              SR East St. Louis        118-04     118-06    8   
      FOUL  FOUL  98-04  98-10  113-01  118-06
  3 Saye, Gabby               FR Edwardsville          105-03     109-07    6   
      109-07  97-08  104-09  101-10  102-00  FOUL
  4 Johnson, Ndia             SR West                  111-07     105-00    5   
      98-02  FOUL  105-00  96-06  FOUL  FOUL
  5 Hogue, Sam                SR O'Fallon              103-00     103-00    4   
      100-06  100-08  96-06  FOUL  100-02  103-00
  6 Meitzenheimer, Danell     JR West                  104-11      99-06    3   
      97-11  97-08  95-11  94-05  99-06  FOUL
  7 Johnson, Quianna          JR Edwardsville           94-02      92-09    2   
      FOUL  86-00  FOUL  90-06  92-09  82-08
  8 Ross, Chaya               FR O'Fallon              101-09      90-00    1   
      90-00  81-02  FOUL  87-08  79-07  88-08
  9 Davis, Lay'Lhany          SO Alton                 101-11      84-08  
      FOUL  FOUL  84-08  FOUL  82-04  FOUL
 10 Frazer, Ciara             JR Collinsville           81-10      79-11  
      79-11  75-01  78-08          
 11 Thurman, Bria             SR Alton                  90-10      73-02  
      58-06  73-02  65-02         
 12 Lanzy, Tiyanna            SR East                   87-02      62-09  
      FOUL  62-09  FOUL          
 13 Bryan, Keya               JR East                   85-00      62-01  
      62-01  62-00  FOUL         
 
Girls 100 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Toms, Laila               FR West                   12.90      13.02   2  10   
  2 Moore, Skyla              JR East St. Louis         13.10      13.04   2   8   
  3 Morgan, Judy              FR Alton                  13.24      13.26   2   6   
  4 McCauley, Francis         SO Collinsville           13.54      13.32   2   5    13.315
  5 Nunn, Danielle            FR East                   12.90      13.32   2   4    13.317
  6 Dunn, Aya                 FR West                   13.10      13.37   2   3   
  7 Harris, Johniqua          FR East St. Louis         14.00      13.44   1   2   
  8 Wilson, Dasia             SO East                              13.51   1   1   
  9 Hamad, Jenna              FR Edwardsville           13.64      13.54   2 
 10 Venuum, Jamie             SR O'Fallon               13.94      13.71   1 
 11 Muhammed, Kalilah         JR O'Fallon               14.14      14.15   1 
 12 Peace, Nile               FR Collinsville                      14.61   1 
 13 Buckels, Brittney         FR Edwardsville           15.74      15.02   1 
 
Girls 200 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Morgan, Judy              FR Alton                  28.00      28.00   2  10   
  2 Moore, Skyla              JR East St. Louis         29.10      28.07   2   8   
  3 Smith, Brenay             FR East St. Louis         29.50      28.14   1   6   
  4 Lewis, Saniyah            FR West                   28.80      28.67   2   5   
  5 Jackson, Kaylee           SO O'Fallon               29.14      29.05   2   4   
  6 Landvogt, Dani            SO O'Fallon               29.24      29.84   2   3   
  7 Farley, Dayshia           JR West                   29.00      29.87   2   2   
  8 Garcia, Kiara             FR Collinsville                      30.18   1   1   
  9 Wilkinson, Arriana        JR Collinsville                      31.50   1 
 
Girls 400 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Toms, Laila               FR West                 1:02.00    1:03.46   2  10   
  2 Monroe, Jayla             FR East St. Louis       1:05.81    1:04.31   2   8   
  3 Sanders, Angel            FR West                 1:04.83    1:05.23   2   6   
  4 Morgan, Judy              FR Alton                1:04.00    1:05.57   2   5   
  5 Schaefer, Kaitlyn         FR O'Fallon             1:04.24    1:06.10   2   4   
  6 Renth, Jadyn              FR Edwardsville         1:07.45    1:06.72   1   3   
  7 Haight, Celena            JR O'Fallon             1:07.24    1:08.30   2   2   
  8 Galvin, Kiyah             SO East                 1:09.24    1:08.39   1   1   
  9 Peace, Nile               FR Collinsville         1:10.43    1:12.69   1 
 10 O'Day, Josie              FR Edwardsville         1:11.24    1:12.87   1 
 11 Dang, Samantha            FR Collinsville                    1:22.69   1 
 
Girls 800 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Burns, Lenikie            FR East St. Louis       2:40.98    2:38.34   10   
  2 Anderson, Olivia          FR O'Fallon             2:38.24    2:41.34    8   
  3 Lindsey, Keniya           FR East St. Louis       2:50.00    2:42.33    6   
  4 Jackson, Abi              JR O'Fallon             2:49.24    2:51.39    5   
  5 Marse, Avah               FR Edwardsville         2:46.80    2:51.71    4   
  6 Wangelin, Haley           SO West                 2:48.00    2:53.75    3   
  7 Flores, Emily             FR Collinsville         2:53.24    3:01.01    2   
  8 Galvin, Kiyah             SO East                            3:01.84    1   
  9 Ortega, Yarisbeth         FR Collinsville         2:57.24    3:04.98  
 10 Hoolihan, Isabella        JR West                 3:00.00    3:23.71  
 
Girls 1600 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McElroy, Kiley            SO O'Fallon             5:50.24    6:01.97   10   
  2 Wichlac, Sophie           JR O'Fallon             5:50.24    6:02.83    8   
  3 Burns, Lenikie            FR East St. Louis       6:14.79    6:10.77    6   
  4 Lindsey, Keniya           FR East St. Louis       6:25.68    6:33.18    5   
  5 Wangelin, Haley           SO West                 6:40.30    7:03.37    4   
  6 Hoolihan, Isabella        JR West                 7:15.00    7:44.42    3   
 
Girls 3200 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mutters, Peyton           SO O'Fallon            13:00.24   13:40.23   10   
  2 Thamke, Caitlyn           JR O'Fallon            13:00.24   14:21.07    8   
 
Girls 100 Meter Hurdles Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Campbell, Sydney          FR Edwardsville           17.98      18.68   10   
  2 Curry, Alyiah             FR Edwardsville           19.44      18.80    8   
  3 Murray, Trinity           FR O'Fallon               18.24      18.94    6   
  4 McVay, Takayla            FR East St. Louis         17.60      21.63    5   
  5 Phetsadasack, Loghan      FR Collinsville                      21.80    4   
 
Girls 300 Meter Hurdles Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Byrd, Janaysia            FR West                   52.37      48.99   10   
  2 Yates, Candace            FR East St. Louis         58.00      52.92    8   
  3 Campbell, Sydney          FR Edwardsville           50.95      53.01    6   
  4 Murray, Trinity           FR O'Fallon               54.24      54.17    5   
  5 McVay, Takayla            FR East St. Louis         56.44      54.93    4   
  6 Scott, Taylor             JR Edwardsville         1:01.75    1:02.49    3   
 
Girls 4x100 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Belleville (West)  'A'                              51.90      51.41   10   
     1) Byrd, Janaysia FR               2) Toms, Laila FR                 
     3) Dunn, Aya FR                    4) Truitt, Kennajah FR            
  2 East St. Louis (Sr)  'A'                            50.25      51.89    8   
     1) Moore, Skyla JR                 2)                                
  3 Edwardsville  'A'                                   53.64      53.07    6   
     1) Hall, Jada FR                   2) Colbert, Hannah FR             
     3) Jones, Maddy SO                 4) Renth, Jadyn FR                
  4 O'Fallon  'A'                                       53.24      53.46    4   
     1) Watson, Taylor SO               2) Venuum, Jamie SR               
     3) Patterson, Jordan SO            4) Jackson, Kaylee SO             
  5 Collinsville  'A'                                   56.54      56.77    2   
     1) Barbour, Chye SO                2) Garcia, Kiara FR               
     3) Behrendt, Larissa SO            4) Wilkinson, Arriana JR          
 
Girls 4x200 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 East St. Louis (Sr)  'A'                          1:55.60    1:53.28   10   
     1) Monroe, Jayla FR                2)                                
  2 Belleville (West)  'A'                            1:56.00    1:54.47    8   
     1) Dunn, Aya FR                    2) Truitt, Kennajah FR            
     3) Moore, Da'Rashiana FR           4) Wilbourn, Charlena FR          
  3 Edwardsville  'A'                                 1:56.24    1:54.58    6   
     1) Hall, Jada FR                   2) Hamad, Jenna FR                
     3) Fry, Emilie FR                  4) Colbert, Hannah FR             
  4 O'Fallon  'A'                                     1:54.24    1:57.26    4   
     1) Watson, Taylor SO               2) Venuum, Jamie SR               
     3) Landvogt, Dani SO               4) Patterson, Jordan SO           
 
Girls 4x400 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Belleville (West)  'A'                            4:16.54    4:23.42   10   
     1) Toms, Laila FR                  2) Dunn, Aya FR                   
     3) Sanders, Angel FR               4) Riggins-Taylor, Janiyah FR     
  2 East St. Louis (Sr)  'A'                          4:24.39    4:27.48    8   
     1) Monroe, Jayla FR                2)                                
  3 O'Fallon  'A'                                     4:32.24    4:30.99    6   
     1) Schaefer, Kaitlyn FR            2) Haight, Celena JR              
     3) Johnson, Kenah SO               4) Walker, Mallory FR             
  4 Edwardsville  'A'                                 4:24.07    4:34.61    4   
     1) Fry, Emilie FR                  2) Campbell, Sydney FR            
     3) Jones, Maddy SO                 4) Colbert, Hannah FR             
  5 Collinsville  'A'                                 4:52.24    5:22.20    2   
     1) Flores, Emily FR                2) Garcia, Kiara FR               
     3) Ortega, Yarisbeth FR            4) Peace, Nile FR                 
 
Girls 4x800 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 O'Fallon  'A'                                    10:50.24   10:48.13   10   
     1) Anderson, Olivia FR             2) Corso, Alyssa SR               
     3) McElroy, Kiley SO               4) Wichlac, Sophie JR             
  2 East St. Louis (Sr)  'A'                         11:21.95   12:01.26    8   
     1) Burns, Lenikie FR               2)                                
  3 Belleville (West)  'A'                           11:41.00   12:14.91    6   
     1) Wangelin, Haley SO              2) Sanders, Angel FR              
     3) Riggins-Taylor, Janiyah FR      4) Owens, Samantha FR             
 
Girls High Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Finck, Valerie            FR O'Fallon             4-08.00    4-08.00    9   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
      PPP    O    O    O  XXX 
  1 Nichols, Jailyn           JR Edwardsville         4-10.00    4-08.00    9   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
      PPP    O    O    O  XXX 
  3 Wangelin, Haley           SO West                 4-08.00    4-06.00    6   
     4-02 4-04 4-06 4-08 
      PPP    O   XO  XXX 
  4 O'Day, Josie              FR Edwardsville         4-06.00    4-04.00    5   
     4-02 4-04 4-06 
       XO    O  XXX 
  5 Yates, Candace            FR East St. Louis       4-02.00   J4-04.00    4   
     4-02 4-04 4-06 
        O   XO  XXX 
  6 Conner, Megan             SO O'Fallon             4-06.00    4-02.00    3   
     4-02 4-04 
      XXO  XXX 
 
Girls Long Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Byrd, Janaysia            FR West                17-00.00   16-05.00   10   
      15-07.50  15-10  16-05  15-03       
  2 Johnson, Kenah            SO O'Fallon            14-05.00   13-10.00    8   
      FOUL  13-10  FOUL  FOUL      
  3 Hall, Jada                FR Edwardsville        15-05.00   13-09.75    6   
      13-02.50  13-09.75  13-08.25  13-05       
  4 Meier, Hannah             FR O'Fallon            13-05.00   13-09.50    5   
      12-06.50  13-09.50  FOUL  12-05.50      
  5 Harris, Johniqua          FR East St. Louis      13-05.00   13-05.25    4   
      12-03  13-04  13-05.25  FOUL       
  6 Jones, Maddy              SO Edwardsville        13-10.00   13-04.00    3   
      11-06  FOUL  FOUL  13-04       
  7 Behrendt, Larissa         SO Collinsville        13-01.00   12-01.25    2   
      11-06.50  11-10.50  12-01.25  11-10       
  8 Handy, Onyae              FR East St. Louis      13-00.00    9-08.00    1   
      FOUL  FOUL  FOUL  9-08        
 
Girls Shot Put Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nichols, Jailyn           JR Edwardsville        29-05.50   31-03.25   10   
      31-03.25  29-01  27-02  30-00.50      
  2 Grimes, Ella              FR Edwardsville        30-00.00   30-01.00    8   
      30-01  28-11  29-03  24-05       
  3 Barksdale, Yazmyn         SO O'Fallon            29-00.00   27-06.00    6   
      26-04.50  27-06  26-10.50  24-07      
  4 Jones, Marshae            FR East St. Louis      27-00.00   25-08.75    5   
      25-08.75  24-07  23-00.50  22-06      
  5 Graham, Mikhayl           SO East                24-11.00   25-01.00    4   
      21-07  23-03.75  22-00  25-01      
  6 Guyton, Mariah            FR West                24-11.00   23-07.75    3   
      23-07.25  23-07.75  21-08  21-09      
  7 Brown, Andrea             FR East St. Louis      28-00.00   22-04.00    2   
      FOUL  FOUL  FOUL  22-04      
  8 Davis, Rebecca            FR Collinsville        20-06.00   21-08.00    1   
      21-08  19-05  19-10.25  19-11.50      
  9 Burton, Allana            SO O'Fallon            28-00.00   19-07.75  
      19-07.75  16-04.50  18-09.75  18-07.25      
 10 Harris, Olivia            SO East                           18-11.25  
      18-11.25  18-02  18-05.25  FOUL      
 11 Davis, Da'Jaunaye         FR West                20-00.00   17-07.00  
      16-01.75  17-07  17-00  16-11      
 
Girls Discus Throw Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Colbert, Hannah           FR Edwardsville           95-07      88-07   10   
      88-07  83-06  88-05  84-01       
  2 Misukonis, Maddie         SR Edwardsville           95-05      86-07    8   
      86-07  FOUL  86-02  86-05      
  3 Davis, Rebecca            FR Collinsville                      63-11    6   
      63-11  54-09  54-06  FOUL       
  4 Graham, Mikhayl           SO East                              62-10    5   
      62-10  62-01  FOUL  56-02      
  5 Brown, Andrea             FR East St. Louis         65-00      61-04    4   
      59-09  61-04  58-03  54-05      
  6 Burton, Allana            SO O'Fallon               78-00      60-06    3   
      55-06  60-06  49-07  57-05      
  7 Barksdale, Yazmyn         SO O'Fallon               79-00      52-05    2   
      FOUL  FOUL  FOUL  52-05      
  8 Harris, Olivia            SO East                   39-10      51-00    1   
      43-03  42-11  39-10  51-00      
  9 Guyton, Mariah            FR West                   44-00      45-01  
      45-01  39-05  FOUL  39-03      
 10 Davis, Da'Jaunaye         FR West                   40-00      38-10  
      37-07  38-10  35-01  35-07      
 11 Jones, Marshae            FR East St. Louis         70-00      33-06  
      FOUL  33-06  30-02  FOUL